Останніми роками почастішали випадки переоформлення автомобілів на підставі підроблених договорів купівлі-продажу. Особа, яка є правомірним власником майна, дізнається, що її авто вже було двічі, а іноді і більше разів, відчужено, а сервісні центри МВС зареєстрували право власності за іншою особою.

Що робити в таких випадках?

Звичайно першим, що спадає на думку, це звернутися до правоохоронних органів.І це абсолютно правильна думка! Проте, поки розслідування буде тривати, і правоохоронці шукатимуть винних осіб, право власності на ваш автомобіль так само буде зареєстроване за іншою особою, яку поліція шукатиме досить довго.

Як бути у такому випадку? Адже саме ви є власником цього авто і маєте право не лише ним користуватися, а й бути його “офіційним” власником. У такому випадку необхідно звертатися до суду з віндикаційним позовом (позов про витребування майна з чужого незаконного володіння). Нажаль, іншого шляху щоб підтвердити своє законне право володіння і розпорядження власним майном, немає. Важливим є той факт, що потрібно лише отримати рішення суду про повернення свого майна і не немає необхідності визнавати недійсними усі ті “липові” договори, чекати результатів розслідування поліції тощо. За результатами розгляду судом першої інстанції (як правило) ви знову повноправний і офіційний власник свого майна.

Однак, віндикаційний позов не дарма має таку “юридичну” назву. Такий процесуальний документ вимагає спеціальних знань для отримання позитивного результату у найкоротші строки.

Адвокатське об’єднання “Прилуцька & Партнери” має на своєму рахунку вже не один досвід позитивного розгляду справ такої категорії. Ми знаємо, що таке віндикація, яка остання практика Верховного Суду у цих правовідносинах і як зробити так, щоб ви без надмірних зусиль і головного болю повернули належне вам майно у найкоротші терміни.

0
Повернутих авто
  • Швидко

  • Уважно

  • Професійно