P&P BA засноване амбіційними та досвідченими адвокатами, які обрали цю професію заради вашої впевненості і спокою . Беручи на себе поточні та глобальні юридичні питання ми повністю ведемо довірені нам справи, а ви не відволікаєтесь від основної роботи, планування і ведення бізнесу. Ми робимо свою справу так, що ви рекомендуєте нас своїм друзям і знайомим. Це наш успіх.

Амбіційність і стремління до саморозвитку підштовхують до креативних підходів у тих правових питаннях де, здавалося б, виходу немає.

Ми співпрацюємо з іншими адвокатами та науковцями по всій Україні, маємо широку мережу друзів у юридичній спільності та ЗМІ.

Команда P&P BA поєднує в собі найголовніше: достатній досвід і водночас  оптимальний вік адвокатів, які переповнені силами, енергією, креативом і вмінням використовувати сучасні технології.

Кожен член нашої команди має власну спеціалізацію, що дозволяє адвокатам вести самі ті справи, які вони найбільше люблять і в яких найкраще розуміються. Такий підхід свідчить про високу якість послуг, а доповнення командною роботою гарантує “brain storm” у кожній справі, коли це необхідно. Ми команда і працюємо на перспективу, на постійних клієнтів та свою ділову репутацію.

Людяність кожного члена команди P&P BA є також обов’язковою рисою, яка має бути на рівні із професійністю.

Чесність у наших підходах досі дивує багатьох клієнтів, адже наша кінцева мета – задоволені клієнти, а не одноразова вигода.

0
Клієнтів

Команда

Ніна ПРИЛУЦЬКА
Ніна ПРИЛУЦЬКАКеруючий партнер
Досвід – понад 15 років, працювала у Верховній Раді України, правоохоронних органах, судах

Наталія БОДНАР
Наталія БОДНАРСтарший партнер
Досвід – понад 10 років, працювала у Верховному Суді та Вищій кваліфікаційній комісії суддів України

Ольга ПОЛЯКОВА
Ольга ПОЛЯКОВААдвокат
Досвід – понад 5 років, працювала в наукових установах

Працювала з адвокатом Наталією, професіонал у своїй справі і просто хороша відповідальна людина, з якою приємно мати справу. До справи також була проведена ретельна підготовка з урахуванням найменших деталей. Коли виникне потреба, я звертатимуся знову і усім раджу!

Анастасія Федоришин